Híreink

Középiskolai vetélkedő elődöntő Budapest

„Wallenberg nyomán” középiskolai vetélkedő regionális elődöntője Budapest

A mai napon a Wallenberg nevét viselő iskolában lezajlott a „Wallenberg nyomán” vetélkedő budapesti regionális elődöntője, amely nagyon hangulatos és színvonalas volt. A csapatok jól felkészültek és kulturáltan küzdöttek a pontokért. Gratuláció a résztvevő diákoknak és a felkészítő tanároknak is! Az első két helyezett csapat azonnal bejutott a budapesti döntőbe!

I. helyen végzett: a BGSzC II. Rákóczi Ferenc Technikum ENGEL’s csapata/Felkészítő tanár: Deutsch Vanda

II. helyen végzett: a BGSzC Pesterzsébeti Technikum KAVICS csapata/Felkészítő tanár: Borkáné Hillinger Zsuzsanna

III. helyen végzett: a Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum CSILLAGTÖRŐK csapata

 

  1. IX. helyen végzett: a Magiszter Szolnoki Fényes Adolf Művészeti Szakgimnázium MESTEREK csapata/Felkészítő tanár: Radácsi Éva

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp9

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp9

  2. VIII. helyen végzett: a Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum KISOKOSOK csapata/Felkészítő tanár: Kovácsné Gergencsik Irén

    Raoul Wallenberg vetelkedo Bp1

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp1

  3. VII. helyen végzett: az Avasi Gimnázium NE. M. Á. R csapata/Felkészítő tanár: Figeczkiné Szabó Mónika

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp2

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp2

  4. VI. helyen végzett: a BGSzC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum HATIKVA csapata/Felkészítő tanár: Ferencz Ildikó

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp4

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp4

  5. V. helyen végzett: az Óbudai Árpád Gimnázium WIDERSTAND csapata/Felkészítő tanár: Szalay Katalin

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp5

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp5

  6. IV. helyen végzett: a Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum SÁRGACSILLAG csapata/Felkészítő tanár: Kovács Zoltán

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp7

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp7

  7. III. helyen végzett: a Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum CSILLAGTÖRŐK csapata

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp3

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp3

  8. II. helyen végzett: a BGSzC Pesterzsébeti Technikum KAVICS csapata/Felkészítő tanár: Borkáné Hillinger Zsuzsanna

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp8

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp8

  9. I. helyen végzett: a BGSzC II. Rákóczi Ferenc Technikum ENGEL’s csapata/Felkészítő tanár: Deutsch Vanda
    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp6

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp6

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp14

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp14

  10. A felkészítő tanárok

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp10

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp10

  11. Nina Langlet könyvéről KAHOOT feladat

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp11

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp11

  12. Dr. Huff Endre Béla ügyvivő, a zsűri tagja
    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp12

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp12

  13. További kérdések

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp13

    Wallenberg nyoman vetelkedo Bp13

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük